top of page

Liceum Niepubliczne Ogólnokształcące nr 29 im. Ignacego Jana Paderewskiego jest jedną z najstarszych szkół niepublicznych w Warszawie. Od 1992 roku utrzymujemy wysoką pozycję wśród warszawskich placówek oświatowych.

Nasza szkoła, założona przez Bożenę Krysztoforską, powstała w jednym celu: umożliwienia naszym uczniom nauki, rozwoju i kreatywności każdego dnia. Dzięki naszemu wyjątkowemu podejściu do edukacji i prawdziwie zaangażowanemu zespołowi nauczycieli, nieustannie od 30 lat pomagamy uczniom rozwijać się zarówno w zakresie naukowym, jak i sferze osobistej.

Przeniesienie do naszego Liceum jest możliwe również w ciągu roku szkolnego. Zawsze służymy Państwu radą i pomocą w kwestiach edukacyjnych.
Telefon informacyjny: 501-005-085

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie w naszej szkole, poznać szczegóły dotyczące procesu rekrutacji i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania.

Nasi nauczyciele - kierują się zawsze życzliwością w stosunku do młodzieży. Naszą dewizą jest dobra atmosfera w szkole. Większość naszych absolwentów dostaje się na wymarzone kierunki studiów. W szkole znaleźli akceptację i zachętę do pracy. W szkole mamy wypracowany pozytywny system nauczania - każdy ma do  zdobycia swój własny szczyt. Jeżeli szukacie Państwo przyjaznej szkoły -  zapraszamy do naszej placówki.

O naszej szkole: O nas