top of page

Liceum to nie tylko zajęcia obowiązkowe ale też czas poszukiwania pasji i nawiązywania przyjaźni.

Społeczność szkolna

Liceum to czas nawiązywania przyjaźni na całe życie i kolekcjonowania wyjątkowych wspomnień.

Niezwykle ważna jest dla nas atmosfera. Jesteśmy niewielką szkołą, wszyscy się znamy i lubimy, a każdy problem da się rozwiązać.

studniówka 2022
Przyjaciele ze szkoły średniej

Samorząd uczniowski

Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy czynnie angażują się w życie szkoły oraz w działania charytatywne.

Obozy integracyjne

Nasza młodzież wyjeżdża na obozy żeglarskie, narciarskie oraz na nasz tradycyjny wrześniowy obóz integracyjny z klasycznymi otrzęsinami klas pierwszych.

274589746_4692230347541099_3571009604088656495_n.jpg

Nasza młodzież wyjeżdża na obozy żeglarskie, narciarskie oraz na wrześniowy obóz integracyjny z klasycznymi otrzęsinami klas pierwszych. Jesteśmy dumni z faktu, że nasi uczniowie tak chętnie angażują się w zajęcia pozalekcyjne.

W ramach czesnego szkołą organizuje zajęcia dodatkowe, takie jak:

• kaligrafia;

• grafika;